Kuo turėčiau maitinti savo šunį? Tai yra klausimas, dėl kurio dauguma žmonių nerimauja pirkdami pirmąjį šunį, tačiau tai taip pat reikalauja tam tikro lankstumo.

Šuns mityba turi būti maistinga ir gerai subalansuota, nes prasta mityba gali turėti didelį poveikį jūsų šuns sveikatai ir taip pat būti elgesio problemų priežastimi..

Yra įrodymų, kad per daug saldaus maisto ir gaiviųjų gėrimų davimas vaikams gali turėti neigiamos įtakos jų sveikatai ir dantims. Pati prisimenu, kad vaikystėje išgėręs skardinę saldaus gėrimo tapau neįtikėtinai hiperaktyvus ir,šuns maistas https://korme.lt/lt/
deja, tai taip pat gali turėti panašų poveikį mūsų šunims.

Be to, maistas, kuriame yra standartų neatitinkančios mėsos, dažiklių ir cukraus, gali sukelti nepageidaujamą jūsų šuns elgesį, todėl svarbu žinoti, kuo jį šeriate. Sveikesnė mityba gali reikšti mažiau kelionių pas veterinarą, ilgesnį šuns gyvenimą ir mažesnę įtampą jūsų kišenei

Siūloma daug įvairių šunų ėdalo rūšių, todėl vis sunkiau pasirinkti, kurį išsirinkti. Yra didelių prekių ženklų, kurie reklamuojami per televiziją, kai kurie neįprasti, apie kuriuos girdi tik draugai ir šeimos nariai, parduodami vietinėje naminių gyvūnėlių parduotuvėje ir jūsų šuns veterinarijos gydytojo rekomendacijos.

Kadangi šunys išgyvena daugybę savo gyvenimo etapų, svarbu, kad pirktumėte maistą, tinkantį jų augimui (šuniukams), suaugusiųjų priežiūrai, nėštumui / laktacijai ir senjorams (vyresniems šunims). Tam tikrus maisto produktus galima naudoti visą jūsų šuns gyvenimą, tačiau atidžiai perskaitykite visas etiketes. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – atsižvelkite į savo augintinio gyvenimo būdą, bet kokias jo sveikatos būklę ir aplinką.

Kitas dažnai užduodamas klausimas: „Ar turėčiau maitinti sausu ar šlapiu maistu?